HİZMETLER

TRANSFER

TRANSFER

Sağlığınız için yaptığınız bu ziyarette konforunuzu sağlamak için havalimanı ile oteliniz arasında tek yön transfer kliniğimiz tarafından gerçekleştirilir. Belirlenen gün ve saatte anlaşmalı olduğumuz transfer şirketi tarafından havalimanında karşılanırsınız.

 

AMELİYAT ÖNCESİ KLİNİKTE KONSÜLTASYON

AMELİYAT ÖNCESİ KLİNİKTE KONSÜLTASYON

Dr. Dinc operasyon gününden önce tüm hastalarını mutlaka görür, hastalarının beklentilerini dinler ve detaylı muayenelerini gerçekleştirir. Ayrıca profesyonel makinelerle fotoğraflarınız çekilecek ve bu fotoğraflar üzerinde simülasyon çalışması yapılacaktır. Konsültasyon sonrasında asistanımız eşliğinde hastaneye götürülerek koronavirüs ve kan tahlilleri yapılacaktır.

 

HASTANE

HASTANE

İstanbul’da modern teknoloji ile donatılmış, deneyimli kadrosu ile gelişmiş bakım hizmetleri sunan birçok sağlık merkezi bulunmaktadır. Tüm operasyonlarımız, sağlık hizmeti kalitesi ve hasta güvenliği konusunda evrensel olarak kabul edilmiş JCI akreditasyon standartlarını ve kurallarını başarıyla uygulayan güvenilir, kaliteli hizmet veren hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

 

İSTANBUL’DA KAÇ GÜN KALMALISINIZ?

Genellikle hastalarımız ameliyattan önceki gün İstanbul’a gelmekte ve ertesi gün ameliyatını olmaktadır. Rinoplasti sonrası bir gün hastanede kalmanız gerekmektedir. Ertesi gün taburcu olduktan sonra iyileşme için 5-6 gün daha gerekir. Sonuç olarak İstanbul’a geldiğiniz gün dahil toplamda minimum 8 gün (7 gece) tedaviniz için yeterlidir.

 

FİNANS

FİNANS

Ödemenizi ameliyat öncesi veya ameliyat günü yapabilirsiniz. – Ödemelerinizi Euro, Dolar, Pound veya Türk Lirası olarak yapabilirsiniz.

 

AMELİYAT SONRASI TAKİP

AMELİYAT SONRASI TAKİP

Evinize döndükten sonra da sizinle iletişimde kalacağız. Operasyon sonrası takiplerinizi WhatsApp, Facetime ve Zoom üzerinden yüz yüze görüşmelerle yapıyoruz.