Hispanik Burunlar

Latin Burunlar; Birçok Latin hasta burun sırtının düzlüğü veya kemerinden şikayet eder ve bu tür burun sırtı, burnun olduğundan çok daha geniş görünmesine yol açar.

Latin hastalarda burun delikleri ve burun ucu geniş, burun cildi kalın olabilir. Tipik Latin burnuna sahip olan kişilerde burun kanatlarının çekintili olması çok sık görülür.

Çoğu hastada yapılacak burun estetiği ameliyatı ile burun sırtına müdahale etmek gerekir. Hastanın yüzü ile uyumlu olacak şekilde burun sırtının düz veya kavisli yapılması gerekir. Hastalar burun uçlarında daha rafine, daha belirgin bir görünüm isteyebilir.

Latin hastaların bu taleplerini burun kıkırdağı üzerine yerleştirilmiş kıkırdak greftler kullanmak yerine; burun ucu kıkırdaklarını güçlendirerek yerine getirmeyi tercih ediyoruz. Bu şekilde burun ucu belirginleşirken, doğal görünüm korunur. Bunlara ek olarak bazı hastalarda burun kanatlarına müdahale etmek gerekebilir.

Dr. ile görüşmenizde endişe ettiğiniz noktaların üzerinden birlikte geçiyor, etnik yapınızın özelliklerini taşıyan, yüzünüzün en güzel yönlerini ortaya çıkaran bir görünüm yaratmak için size özel bir Latin rinoplasti ameliyat planı oluşturabiliyoruz.

İlginizi Çekebilir  Revizyon Burun Estetiği Nasıl Planlanır?