Revizyon burun ameliyatı fiyatları; yapılacak işlemin büyüklüğü, hastane seçimi ve doktor tercihine göre değişkenlik gösterir.

Revizyon burun ameliyatlarında yapılacak işlemler çok farklı olabilir. Yapılacak girişim, sadece burun kemeri olması durumunda basit bir törpüleme, burun ucu düşmüş olanlarda burun ucu ile sınırlı bir işlem olabileceği gibi, kıkırdak, kemik çatısı çökmüş, kıkırdak rezervi bulunmayan ve yeniden yapılandırma için kaburga veya kulaktan kıkırdak alınması gereken çok daha zor vakalara kadar değişen bir yelpazede olabilir.

Revizyon burun ameliyatları kişiden kişiye farklı özellikler taşıdığı için, fiyat konusunda sabit bir rakam vermek mümkün değildir ve revizyon burun ameliyatlarının fiyatları tamamen hastaya özgü belirlenir.

Revizyon burun ameliyatlarının fiyatını belirleyen bir diğer unsur da doktor seçimidir. Revizyon burun ameliyatları tecrübe gerektiren ameliyatlar olduğu için hekim tercihi çok önemlidir. Bu nedenle her hekim yapacağı işlem için farklı bir fiyat belirleyebilir.

Hastane tercihi de fiyatı etkileyen unsurlar arasında yer alır. Çünkü her hastanenin verdiği hizmete göre talep ettiği ücret farklıdır. Burun düzeltme ameliyatı, operasyon süresi uzun olan ameliyatlar statüsünde yer aldığı için ücret de artar.

Revizyon rinoplasti fiyatları ile ilgili daha fazla bilgiye aşağıda yer alan link üzerinden ulaşabilir; konu ile ilgili merak ettiklerinizi bizlere danışabilirsiniz.

Revizyon Burun Ameliyatı Nedenleri ve Tüm Süreç (Revision Rhinoplasty)

İlginizi Çekebilir  Kadın Burun Estetiği